2013-06-02 22:03:44

Jubileusz WNE UW - Mamy już 60 lat!

W roku 2013 Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego obchodzi Jubileusz 60-lecia. Z tej okazji zapraszamy wszystkich obecnych i byłych Pracowników, Studentów i przede wszystkim Absolwentów naszego Wydziału do udziału w obchodach rocznicowych, które będą trwały od kwietnia do września tego roku.

Jubileusz pragniemy szczególnie uczcić, organizując Zjazd Absolwentów oraz Bal Ekonomisty. Dla nas, ale także i dla Państwa, będzie to unikalna okazja, aby spotkać się w większym gronie i podzielić wspomnieniami, jak również nawiązać nowe znajomości. Bardzo serdecznie na obie uroczystości Państwa zapraszamy. Odbędą się one w dniu 8 czerwca 2013 roku.

Program Zjazdu AbsolwentówBalu Ekonomistywydarzeń towarzyszących oraz dane kontaktowe do nas znajdziecie Państwo w powyższych zakładkach.

Obchodom Jubileuszu patronują Komitet Honorowy oraz Rada Programowa. Członkami obu ciał są nasi Absolwenci, w tym obecni i byli Profesorowie Wydziału, przedstawiciele środowiska ekonomistów oraz instytucji gospodarczych i finansowych.

Niezmiernie miło będzie nam gościć Państwa na uroczystościach towarzyszących Jubileuszowi. W imieniu całego Wydziału serdecznie Państwa zapraszam.

Dziekan WNE UW

Prof. dr hab. Jan Jakub Michałek

Jubileusz WNE UW - Mamy już 60 lat!